Aktualności

Praca biura Zarządu Głównego Stowarzyszenia Monar

Z uwagi na nasilającą się epidemię, postępując zgodnie z zaleceniami specustawy dot. koronawirusa Biuro Zarządu Głównego Stowarzyszenia Monar od 17.03.2020 roku wprowadza zdalny tryb pracy.

Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca w tym trudnym dla nas wszystkich okresie przebiegała sprawnie, bez zbędnych trudności, a bieżące zadania były realizowane bez zakłóceń.

 

Zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną:

ASYSTENTKA ZG STOWARZYSZENIA MONAR DS. ADMINISTRACYJNYCH

Bożena Tkacz

tel. 692 744 913

biuro@monar.org

PEŁNOMOCNIK ZG STOWARZYSZENIA MONAR DS. WYKLUCZENIA SPOŁECZNEGO

Paweł Korliński

tel. 501 360 709

pkorlinski@monar.org

DZIAŁ SPRAWOZDAWCZOŚCI

Elżbieta Sawicka 

tel. 501 373 855

esawicka@monar.org

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Beata Marzec

tel. 606 726 869

beatamarzec@monar.org

Joanna Dombek

tel. 506 436 640

j.dombek@monar.org

DZIAŁ KADR

Zofia Pisowicz

tel. 511 020 445

z.pisowicz@monar.org; kadry@monar.org

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Lidia Szwarc

tel. 691 569 205

lidka.szwarc@monar.org

PRAWNIK

Marcin Glinka

tel. 793 303 360

prawnik@monar.org

DZIAŁ KOMUNIKACJI I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ
STRONA INTERNETOWA
RZECZNIK PRAW OSÓB UZALEŻNIONYCH STOWARZYSZENIA MONAR

Agnieszka Grzelka

tel. 511 928 844

a.grzelka@monar.org

INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH

Marcin Glinka

tel. 22 530 62 89

iodo@monar.org

PEŁNOMOCNIK ZG STOWARZYSZENIA MONAR DS. BADAŃ I ROZWOJU

Maria Banaszak

tel. 503 111 627

m.banaszak@monar.org

PRZEWODNICZĄCA ZARZĄDU GŁÓWNEGO STOWARZYSZENIA MONAR

Elżbieta Zielińska

tel. 500 150 542

e.zielinska@monar.org